Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frankie!

    őstag

    Szerintetek egy ilyen Belinea, mint a teszben, mennyit ér meg 1 évesen? És még az érdekelne, hogy a színei miulyenek szobjektív szemmel? Pl. az emberi bőrt milyen szépen jeleníti meg?

  • mc-4

    aktív tag

    Sziasztok!

    Vásárlás előtt vagyok, van valakinek tapasztalata BenQ 22" FP222W monitorral?
    Ezeket tudja:
    LCD méret 22"
    Felbontás (max) 1680 x 1050 (WSXGA+)
    Képpont távolság 0.282 mm
    Színek 16.7 million
    Vízszintes frekvencia (max) KHz 30 - 82
    Függőleges frekvencia (max)Hz 50 - 76
    Video sávszélesség (MHz) 25 - 165
    Látószög (L/R; U/D) 170/160
    Látható képméret 473.76 x 296.1 mm
    Kontraszt 700:1
    Fényesség 300 cd/m2
    Válaszidő (tr/tf) 5ms (2+3) ms
    Színhőmérséklet Reddish/Normal/Bluish + user mode
    Bemeneti jel D-Sub/DVI-D/HDMI
    Energiafogyasztás 49W
    Power Supply Built-in
    Netto súly 5.8 kg
    Méretek (Szélesség x Magasság x Mélység) 422.45x518.26x169.57mm
    Hangszóró No
    VESA fali rögzítés Yes - optional
    i-Key Yes
    Kensington zár Yes
    Accessories VGA and DVI cable

    [ Szerkesztve ]

  • SD456

    csendes tag

    Hi all!

    Nekem most egy Samsung 226BW 22" os monitorom van. PC hez és PS3 hoz használom. Na most az lenne a gondom, hogy PS3 mon 720p-s felbontásban megy a monitor, de a kép egy kicsit megvan nyújtva rajta (játékokban nem annyira) gondolom ez a 16:10 es arány miatt van. Nem lehet ezt levinni valahogy 16:9-re? Vagy egyántalán meg lehetne azt csinálni, hogy 1080p is bírja? Amikor 1080p re váltok akkor nincs elnyúlva a kép de ilyen zöld pixeles a kép és ki írja a monitor, hogy a natív az az 1680x1050, ezt el tudom tüntetni azzal, hogy megnyomom a menü gombot, de a kép még mindig csúnya zöld pixeles... Ezzel lehet valamit csinálni vagy ez lehetetlen?

    Előre is köszönöm a választ!

    "Here’s to the crazy ones. The misfits. The rebels. The trouble-makers. The round pegs in the square holes. The ones who see things differently…they change things. They push the human race forward. And while some may see them as the crazy ones, we see genius." - Steve Jobs (1955-2011)

  • henike86

    csendes tag

    valaminek van elképzelése,hogy most ár-értékben melyik gyártó...vagy melyik gyártó tipusa a legjobb...néztem Lg-t Samsung-ot...Asust...de kinek melyik....
    van egy 19" lg a családba,de most kellene venni nekem is egyet..mert még crt-m van....mondjuk a 100hz-en jobban mennek az fps játékok mint a tft-n....(akadás mentes a játék...s a tft-n nem találtam még meg a legjobb beállítást,vannak olyan sötét részek a tft-n ami a crt-n világos...RÉSZLETGAZDAGABB....nem gagyi a crt,csak már a végét járja...)
    na most ugy a 22"-os tft a cél...ugyebár...

    nekem ezek tetszenek...
    SAM ar
    Lg-e ár
    Asus ár

    árban 50-60 között mozog mind a 3...kb ennyit adnék érte...

    akinek van jobb ötlete az írjon...előre is kösz!

Új hozzászólás Aktív témák