Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creation

    senior tag

    Szervusz,

    Kicsit nagyobb határozottsággal és több megfontoltsággal kellene nekiülnöd ennek a gép vásárlásnak.
    A fórumtársak gyönyörűen összeszedték neked, hogy mi az ami megéri, s egy köszönöm helyett csupán (meg ne sértődj) nyavalygást kaptak (ja a végén megköszönted, bocsánat).
    Lehet hogy csak én vagyok érzékeny a hasonló jellegű megnyilvánulásokra, ebben az esetben én elnézésed kérem.

    De hogy a témához is legyen szavam:

    Processor:
    Típus - Ár (új) - PH ár (új) - PH ár (használt)
    5800k - 27eHUF - nincs - 15eHUF
    7650k - 23,5eHUF - 22eHUF - nincs
    G4400 - 16eHUF - 15,5eHUF - 13eHUF
    i3 6100 - 33,3eHUF - 31eHUF - 30eHUF

    Abba most ne menjünk bele, hogy te játszásra akarsz APU-t, mert erős túlzással passziánszozni mindegyik jó. Na jó nem, van amivel egész tűrhetően mennek nevesebb játékok is, de aki játszani akar az nem hiszem, hogy megelégszik az egész tűrhetővel is. S ennek a gondolatmenetnek nyomán (ahol már a WOT is akad fHD-ban), ha játékra kell, akkor bizony kell a dedikált VGA.

    Spóroljunk. Akárhogy is ellenkezik az ember tudata a használt ellen (főleg a tiéd), processorból újonnan nem éri meg venni semmit. Hacsak nem itt PH-n. az az 500-1000HUF különbség a posta ára. ezt spórolhatod meg ha itt veszed és ha azzal érvelnél, hogy de a lap... akkor azok akik itt procit árulnak "jó áron", azok hidd el lapot is tudnak neked szerezni, amilyet csak szeretnél.

    Alaplapok:
    Típus - Ár
    Asus A88XM-E - 14,5eHUF (legolcsóbb 88-as lap, nem ph)
    GIGABYTE F2A88XM-DS2 13,5eHUF (legolcsóbb 88-as PH-s új alaplap)
    ASUS A88XM-A - 14eHUF (legolcsóbb 88-as használt PH-s lap)
    GIGABYTE GA-H110M-S2PV 11,5eHUF
    ASRock B150M-HDS 16,5eHUF (csak hogy DDR4 is legyen)
    ASROCK H110M-DGS 15eHUF (PH-s garis, új)

    És hogy egy félkonfig is befigyeljen: [link]

    A VGA-t meg rád bízom, ha a szavaiddal élek, akkor neked elég az iGPU. Így bármikor összerakható 50k-ból gép. garanciálisan is, új formában is.

    Ha nem akarsz a pénztárcád ellensége lenni, akkor viszont nézel valamit ami bele is fér, jó is és VGA is van hozzá... A diákmunka alsó korhatára 16 év ha jól tudom. Azt az egy évet nintendóval is kibírod, aztán veszel amiért megdolgozol!

    [ Szerkesztve ]

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák