Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz hakosh #36 üzenetére

    Nézd, itt megint az a "gond", hogy visszatértünk oda, amit a legelején írtam.

    "Van egy Desire-m, ami nem új, de azért nem gagyi. Játékra nem a legjobb, mert elég ratyi gpu van benne. HDMI nincs rajta, de mindegy is, mert eleve nem bírja a HD-t. Tessék, nekem máris van okom tabletet venni."

    Tehát erre tényleg nemigazán tudok más mondani, mintha neked tényleg ez a két dolog elég indok arra, hogy a laptop meg a nem rossz okostelefon mellé vegyél egy tabletet, akkor hajrá. Ha ennyire tele vagy :) akkor vedd meg.

    Tehát itt megint előjön, hogy kinek mire van szüksége és, hogy az mennyit ér meg neki.
    Szal ha neked van 200 rongyod - mondjuk egy iPad-re - azért, hogy jobb játékokkal tudj játszani akkor vedd meg...
    De én speciel Cannonball nevű játékkal szoktam tolni a telón ha épp a dokinál várok vagy hasonló : ) Én spec még 10-20 ezret se adnék ki azért, hogy jobb grafikájú játékkal tudjak játszani egy mobil eszközön...
    Ha neked ez tényleg ok tabletet venni akkor nem tudom megcáfolni :) És örülök, mert nincs itt semmiféle válság :) Persze azért hirtelen egy picit felnevettem, de tényleg nincs már ellenérvem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák