Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lezl

    tag

    válasz #76500480 #14 üzenetére

    Pár kérdésre tudok választ adni

    Ilyen gumizott pöcökkel ellátott féle a fedő.

    IPS paneles a kijelzője és tapasztalat alapján az az ami a legtöbbet fogyasztja, igaz nem játszottam még túl sokat vele de videólejátszásnál 90% kijelző...

    Én windowsos tabletet is használtam elötte, igaz az 8 colos volt, sajnos akkora méretben a windows hasznáhatatlan billentyűzet egér nélkül egyszerűen a legtöbb programnak amit használna az ember nincsen csempés verzióban vagy még használhatatlan állapotban van (pl vlc player).

    Ennek a tabletnek a kijelzője jelenleg az egyik legjobb, androidosban nincs most gyorsabb, az infra távirányító nagyon jó dolog. Hangminősége nagyon jó mind fülhallgatóval mind kihangosítva, igazából nem lehet belekötni, szerintem ha valaki most a legjobb androidos tabletet akarja megvenni ne is nézegessen tovább.

    Üzemidő szerintem elfogadható, 1 napot ha nem játszol vele sokat simán ki lehet vele húzni...ehhez már hozzászoktam mert az előző tabletem (Toshiba At270) annak is az az 1 hibája volt az üzemidő és ez annál jobb lett

    [ Szerkesztve ]

  • Lezl

    tag

    válasz halkow #37 üzenetére

    Azért mert egy telefont álltalában 1 kézzel fogsz míg egy tabletet az esetek többségével kettővel és olyankor mivel jobbkezesek vannak többségben a jobbal fogják és akkor a ballal esik kézre a hangerőszabályzás és a bekapcsolás.
    A Sonynál ezeket át szokták gondolni hogy kényelmes használni nem mint a többi gyártó azért rakja oda mert oda szokás / jobban néz ki vagy valami...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák