Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Surci1

    tag

    válasz Nandivagyok #16034 üzenetére

    Én vettem egy Z1C-t május elején webshopból a T-mobile-tól, csomagom megtartásával, hűségidő hosszabbításra. Fehér volt 7. heti gyártás. Kipróbáltam és úgy láttam flash bleeding-es, így 5 nap múlva visszavittem a készüléket a közeli T pontba. Az ügyintéző értetlenkedett, hogy miért akarok elállni a vásárlástól, mondtam neki, mert jogom van 14 napig. Húzta a szemöldökét rendesen, így mondtam neki hogy nem tetszik fehér színben. Erre kérdezte, hogy nem próbálgattam, néztem meg vásárlás előtt élőben? Mondtam nem. Aztán morcoskodva visszavette a telót és mondta, hogy kb egy hét átfutás van az adminisztráció miatt, így a hűségidő hosszabbítást is törlik majd, tehát egy hét után vehetek újra telefont. Én biztos ami biztos vártam majd egy hónapot, hogy 11 heti gyártás utánit kapjak és inkább vettem egy feketét szintén webshopból. Természetesen az ügyintézőnek nem ecseteltem a flash bleeding dolgot, egyrészt, szerintem azt se tudta volna mi az, másik meg biztos jobban kötözködött volna. Ha mondom a hibát, akkor lehet csak szervizeltetni vette volna be mondván, hogy a készülék egyébként tetszik nekem, de olyan hibát találtam, amit csak szervizeltetéssel lehet megállapítani. Ezt a lehetőséget meg nem akartam megkockáztatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák