Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Binczet

    aktív tag

    válasz reka00002 #966 üzenetére

    Ez csak az asztalon és a böngészőben működik. Előbbinél ha a beépített téma alap hátterét használod, akkor látod, hogy 'elindul' az animáció, mielőtt hozzáérnél a képernyőhöz; a böngésző az első indításkor megkérdezi, hogy be legyen-e kapcsolva a Floating Touch. Ha korábban a nem-re mentél, akkor a böngésző beállításaiban tudod ezt megváltoztatni. Ezután ha egy link fölé viszed az ujjad, az automatikusan kijelölődik, de ha meg akarod nyitni, akkor rá kell nyomnod ténylegesen. Plusz még a lenyíló menük is lenyílnak érintés nélkül.
    Ennyi, másra nem használható, más böngészőben nem működik, csak az eredetiben. Talán az ICS-ben tesznek bele még pár dolgot, mert ugye úgy reklámozták a telefont, hogy kesztyűben is használható...

    Több mag: én úgy tudom, hogy ez alkalmazásfüggő, mert alapból már a GB is támogatja.

    Szavazatok: nem elég az a 68 %? Úgyis tudja mindenki, hogy U-ból többet adnak el itthon, mint a Solából. :DDD

    Tegnap csörgött a telefonom, de nem vettem fel és úgy tettem vissza a zsebembe, hogy kijelzővel felém nézett. Pár másodperc múlva elindult a zenelejátszás. ??? Vagyis a lábam elhúzta a feloldóképernyőt jobbra, majd rányomott a play-re úgy, hogy volt egy réteg ruha ( a zseb anyaga) a lábam és a telefon között. Kicsit érzékeny a kijelző.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák