Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimike79

    őstag

    válasz #93966848 #5892 üzenetére

    Elsőnek szedd le az egyes hsz-ben szereplő 3.73-as rom-ot és a flashtool-t. A telefon memóriából mentsd le a képeket, videókat, zenéket vinyóra, hogy később visszarakhasd őket. Névjegyek ha fent vannak sim kártyán akkor nem kell róla mentés, ha nem akkor vagy google vagy lemented őket a belső memóriába és azt a fáljt is lemented vinyóra, vagy PCC-vel csinálsz róla mentést. Én töröltem a telóról egyenként a telepített appokat, majd telefonnal leformáztam a belső memóriát. Ezután az egyes hsz-ben leírtak alapján flashtool-lal felrakod a 3.73-as GB-t. Lesz egy teljesen szűz telefonod. Ha ez megvan, bekapcsolod, rádugod PC-re, PCC indít és már dobja is a frissítési lehetőségget ICS-re. Azt végig csinálod és kész. Utána már csak vissza kell pakolnod a dolgaid a vinyoról, és telepíted a marketről ami kell. Na meg beállítgatod a telefont.
    Egyáltalán nem vészes megcsinálni.

    littlemamba: Én sem cserélgetem sűrűn a telefonjaim. Amíg le nem jár a hűség addig marad a teló. Egyébként jó dolog hogy így utána jársz, nagy eséllyel kellemes 1,5-2 éved lesz, mert tudod mit veszel.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Új hozzászólás Aktív témák