Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swami

    senior tag

    Na ma délelőtt becserkésztem, egy kicsit szemezgettünk meg ami ilyenkor szokás, aztán mondtam neki, hogy na most akkor te szépen velem jössz - nem állt ellen, igy enyém lett a "drágaszág". :DD
    Első benyomások:
    - rögtön egy probléma: egyelőre nem jöttem rá, hogyan tegyem át a telszámokat a Wave-ről vagy a Kies-ből a kicsikébe, lévén sem memkarit nem tolhatok bele, sem a régi sim kártyát sem (nem, nem lehet körbevágni, ez még a nagyon régi kártya). Ha valakinek van ötlete, megköszönöm. (Nem vagyok valami nagy mobilguru.)
    - rögtön egy másik probléma: nem találtam feladatkezelőt, de lehet, hogy még nem nézegettem eleget, vagy mert ez az első Androidos telóm, aztán még nem tudom, hogy miként működik az egész (mint a falusi gyerek, aki kidülledt szemmel nézi, hogy mi a ráktól megy a villamos, mikor nincs is előtte lúú).
    - egyelőre állandóan keresi az ujjam a gombokat, lévén a Wave II-esemen ugye vannak igazi gombok
    - nem látom a küldött sms-eket és ez idegesit egy kissé, bár mondom, ez az első Droidos készülékem, tehát előbb-utóbb kiderülnek a titkok

    -a készülék impozáns de mégsem hat tepsinek; inkább nagyon elegáns. Érdekes, hogy a Wave sokkal jobban gyűjti az ujjlenyomatokat.
    - a mellékelt füles nekem bejött, a gyári zenelejátszó zsir, basszus van bőven
    - a böngészőt és sebességét (WiFi-t használva) össze sem lehet hasonlitani a Wave II-vel. Eszméletlen gyors, azonnal és akadásmentesen játszik le flash beágyazott tartalmakat (is).

    Többre nem jutott idő, de abban már most biztos vagyok, hogy nem döntöttem rosszul, amikor ezt a készüléket választottam (pedig játszott még az i4S,a Lumia 800 és a HTC Sensation is).
    (És tényleg nem akarom elkeseriteni otthon élő bajtársaimat, de még olcsó is volt... ;] )

    [ Szerkesztve ]

    Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

Új hozzászólás Aktív témák