Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1 hónapja olvaslak titeket. Fém telefont szeretnék a mostani fém SE C902 helyett.
    A fém mellett a másik fontos szempont:
    -üzemidő és fényképező rész, lehetőleg külön kamera gombbal
    Azért fém, mert a telefon a legtöbbet kezünkben tartott eszköz... A fém használati tárgyak továbbra is időtlenséget és egyfajta eleganciát sugároznak a műanyag tömegcuccok mellett. A barátnőmet megkértem, hogy mutassa meg a legszebb telefont a boltban. 2x végigment soron, kézbe vette őket és az Xperia P-t mutatta, pedig nem tudta, hogy én már 1 hónapja azt néztem ki. Bár azt mondta, hogy neki már egy kicsit nagy, de meg tudná szokni.

    Jelenleg 3 fém telefon kapható:
    Xperia P, HTC One V, Samsung Galaxy R
    Ebből a Samsung Galaxy R nem kapható a szolgáltatóknál. :(
    Mindháromban közös a méret (a kijelző mérete mindegy, sőt nálam és akksinál csak hátrány ha nagyobb)
    A HDR-t is tudó kamera a tesztek szerint is kiváló a HTC-ben. Az alapban ICS-t futtató HTC Onev V a youtube-os bemutatók szerint finoman működik, hiába az 1 mag és hiába a csak 512 MB RAM. Komplex weboldalaknál viszont már most is megdöccen. Emiatt hiába a kiválló hangminőség, design, kamera, ha már 2012-ben is gondja van a web-el... mi lesz jövő ilyenkor... a weboldalak mérete és komplexitása már a NET megjelenése óta évente négyzetesen nő... Több csicsa, kevesebb tartalaom :(

    Az 1 hónapos topik olvasás után bátran kijelenthetem, hogy a hozzászólások
    - 30%-a mikor lesz ICS, hogyan rakjam fel, illetve ICS kontra GB
    - 40%-a akkuidő és annak bizonygatása, hogy sokáig bírja, bár nem használom... illetve az, hogy nem tudom miért, de merül...
    - 20% User error és egyebek... hangminőség pl...
    Legalábbis így látom.
    Az ICS most már lassan lefutott téma lesz, ahogy olvasgatom... De az akksi visszatérő gond. :(
    Kigoogliztam' néhány külföldi fórumot... ott az akksival van gondjuk. Ott is mindenki fojtja vissza a telóját
    (fényerő, szolgáltatások Off, repülő mód éjszakára :(( ez utóbbi mondjuk cégtelónál, meg úgy általában is nekem már durva)

    Szóval még 1-2 hétig olvasgatlak titeket, hogy lássam az akksi gondok nagyságrendjét. Elvégre ez egy telefon, még ha másra is képes... azért jó lenne, ha nem azon stresszelnék, hogy kibírja-e a nap végét, illetve utazások ideje alatt a szállodákban a minibár helyett a konnektort keressem :) Szóval nem akarok konnektor függő lenni, csak élvezni ezt a szép telefont.
    A készenléti merülés 19,5 napja hogy jött ki a fenti linken? :F :F

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák