Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy86

    addikt

    válasz Fehércápa #1098 üzenetére

    Kis kiegészítés. Működés szempontjából nem igazán összehasonlítható az almával a Ray szerintem. Az ios kimondottan arra lett írva, míg az android teljesen más (kb linux, macOS összehasonlítás). Tény hogy a zárt op. rendszerű telefonoknál sokkal kevesebb a bug viszont a testreszabhatóság a nullához közelít (androidhoz viszonyítva). Valamint nézd meg az árkülönbözetet is. iPhone szerintem nagyon túlárazott, mint az összes almás cucc (mondom ezt úgy, hogy unokahugomnak az van céges telóként). Méretben nem olyan nagy a különbség (0,2"), de nyilván van amikor pont ez hiányzik (én a Mini-t éreztem túl aprónak, pedig az is csak -0,3" a Ray-hez képest).
    Nem vitatkozni akarok, csak nehéz a két telefont összehasonlítani. SGSII meg szintén nem Ray kategória (árban sem).
    A vaku kérdésben, tényleg érdekes a videó, amit linkeltél. Kíváncsi lennék az okra. Lehet, hogy a korábbi droid szofttal még tudta, csak a frissítésből kiszedték?

    (#1083) adam3: csak azért írtam ezt a típust, mert én azt használom, de pl. MH640, 650 is jó választás lehet és az is 5e körül van (esetleg egy Arc tulajtól még olcsóbban).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák