Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bergo

    tag

    válasz fatal` #15295 üzenetére

    Jó de ugyan azt a tesztet futtattam le ugyan azzal a telefonnal csak másik rommal, szóval jobbnak kellett volna lennie de nem.
    Amúgy tudom hogy a ramot hogy kezeli a telefon de ha folyamat több mindent futtat a háttérbe az többlet fogyasztást is jelent és ha akarsz használni valamit nekiáll bezárni háttérben futó alkalmazásokat és addig is akadozik a rendszer.
    Amúgy meg nekem már a gyári rom jelenleg 415 órája fut és nem lassú nem akad és tökéletesen működik. Szóval a gyári romot is tudni kell használni és akkor ezek a főzött romok... háááát. Nem lesznek jobbak. Sőt.
    A nyitott bl pedig egy 2 élű kard mert egyik felét nézve gyorsabb a nagyobb órajelű proci de a másik felét nézve kevesebbet fog bírni és hamarabb megadja magát (jobban is melegszik) és többet is fogyaszt magasabb órajelen és ennek a telcsinek az akkuja elég tré sajna. Nekem igaz így is átlagba 2 napot elmegy nem csak 1et mint általában. Szóval ezért bl-t nyitni nem is akarok. De egy zárt bl-es főzött romú telefonnal szívesen összehasonlítanák az én gyárimat amit megfelelően használok és nincs is ilyen problémája hogy belassul stb.

Új hozzászólás Aktív témák