Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Isten88 #12856 üzenetére

    (#12854) lugosi: Köszi. De, nézem a garanciát, és az árat is. Olvastam, hogy mennyiről indult annó, de nekem ez akkor is 40e Ft, akárhonnan is nézem. A lehető legjobb vételt akarom, és úgy néz ki ez a telefon lesz az.

    (#12856) Isten88: Nem volt még dolgom okos telefonnal, hagyományos van, 4 éves, gondolom az okosak nem is bírnak annyit. Ezért is fontos, hogy 2 éves legyen a garancia. Engem megnyugtat.
    Köszönöm a véleményedet. Igazán informatív volt.

    Fejlemény van: úgy néz ki, hogy holnap reggel sikerül szert tennem egy példányra a Tescoból. Azt mondták telefonon, van egy másik üzletükben, úgyhogy reggel megyek. Gondolom a Tesconál meglesz a 2 éves gyártói, nem? Így lenne a legjobb.

    A Mobilarénás teszt alapján jöttem ide, nagyon megtetszett a gép. A kezemben is volt már... most jön a következő dolog, a vásárlás, utána megtanulni az Android nyűgjeit (telepítés, stb.).

    Elöljáróban lenne 2 kérdésem. A telefonba muszáj SIM kártyát tenni? Backupolni akarom a SIM tartalmát a PC-re, de nem tudom mikor tudom megcsinálni... addig lehet használni SIM nélkül a telefont? Vagy tegyem bele egy régebbi SIM-em (még élő), és majd kicserélem?
    Az első feltöltés igényel különleges eljárást? Pl. előtte le kell meríteni, vagy kikapcsolva tölteni x órát... ismeretlen terület ez számomra, és az 1.hsz-ben nem láttam ilyen infókat.
    Esetleg van olyan topic, ahol az ilyen alap dolgok le vannak írva? Vagy majd a kézikönyvben? :-)

Új hozzászólás Aktív témák