Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erwin89

    csendes tag

    Sziasztok!

    Akadt egy "apró" problémám.
    4.0.4-es, - azt hiszem legfrissebb - gyári android volt a telefonomon rootolva. Láttam itt ezt a smultronic féle verziót és gondoltam kipróbálom. Felmásoltam SD kártyára, Futtattam, Zárt Bootloaderes kiválasztás, majd amikor végzett és próbáltam volna belépni a script managerbe (Gondolom ez a SManager ads), de csak fekete képernyőt mutat egy ideig majd kiírja h az alkalmazás leáll. A wifit nem tudom bekapcsolni, hálózatot se enged keresni, nem reagál a bekapcsolás gombra. Sajnos már a gép sem ismeri fel a telefont USB-n keresztül. Arra gondoltam, hogy vajon vmi adb driver tünhetett el (lehet hogy láttam is, hogy ezt jelezte hibának valahol, vagy már beképzelem) Próbáltam valami adb dolgot felvarázsolni rá, de még nem jártam sikerrel. A CWM is eltűnt, nem tudom előhívni. Google Playről próbáltam letölteni de friss busybox hiányra panaszkodott. Azt is próbáltam, de azt írja hogy nincs rootolva vagy rossz superuser. A superuser alkalmazás pedig ott van, bár a programban az appoknál üres. Gyári visszaállítás se segített.
    Fogalmam sincs hogy mit tudnék tenni. Kártya olvasóm nincs, de lehet kénytelen leszek venni a napokban és arról felpakolni valahogy a cmw-t és talán egy másik firmware-t, hogy ez eltűnjön.
    Ha valakinek lenne tippje hogy mit tudnék tenni kérem segítsen.
    Mobil internetem van, de az a baj, hogy elég lassú.

Új hozzászólás Aktív témák