Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petya86

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem igazán vagyok otthon android témában, de barátnőm Xperia Mini-je, elkezdte a túlmelegedés problémát produkálni, a vissza gomb magától életre kelt.

    Utánaolvasva láttam, h ezzel nem vagyunk egyedül, sikerült is a WotanServer-Client párossal downgrade-elni a 042-es FW-re, rootolni, feltenni a GScript Lite-ot, és kopp-kopp most úgy tűnik ez a probléma eltűnt.

    Viszont azóta jött egy olyan probléma, h mobilnetre nem akart kapcsolódni, hiába kapcsoltam ki a wifit. Ilyet tapasztalt már valaki? Ez véletlen vagy lehet köze a roothoz/melegedési problémához? Most csináltam egy gyári visszaállítást, egyelőre a 3G is visszajött.

    A másik, h olvastam, h a 062-es FW-t OTA-n keresztül fel lehet tenni nyugodtan a root után, de ezt nem akarja valamiért felengedni. Letölti, telepíti, majd az újraindítás után közli, h nem sikerült a frissítés. Bár gondolom nem nagy a különbség a két FW között de azért örülnék, ha majd esetleg jön az ICS, akkor azzal nem lenne gond, és az már felmenne minden gond nélkül. Erre van valakinek tippje, h miért nem megy?

  • petya86

    csendes tag

    Megoldottam a melegedési problémát downgrade-del, root-tal, és a GScript-tel.
    De most olvasom a fórumban, h ha visszaviszem a T-hez, akkor ők is tudnak rá megoldást root nélkül akár.

    A kérdésem, h ha így root-olva visszaviszem a telót, h oldják meg ők (root nélkül) a problémát, akkor baj lesz, h már rootoltam? Gondolom visszaállítják a FW-t alapból, nem?

Új hozzászólás Aktív témák