Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Ez nagyon szép telefon lett. Most ez a második legjobb küllemű telefon szerintem a piacon. (Nekem az E7-es jön be legjobban, harmadik talán a szifon...) Szerintem korrekt tudású készüléket sikerült összehozni, megértem, hogy miért ajánlott. Ami nagy pluszpont még, hogy kifejezetten kellemes képeket csinál szerintem. Érdemes nagyítva nézni és összehasonlítani más telefonok képeivel. Ami feltűnt nekem, hogy nem tapasztalni olyan mértékű kromatikus aberrációt a képeken, mint a régebbi SE modelleknél. Szóval összességében tetszik az egész telefon.
    Más: Szerintetek mennyire lenne létjogosultsága egy olyan androidos modellnek, ami cyber shot közeli kamera egységgel jönne? Szokásos dolgokat értem ezalatt, mint pl lencsevédő, xenon vaku stb. Nem tudom miért errőltetik ezt a ledes marhaságot a gyártók... A vékonyság az meg egy dolog, de a Nokia is meg tudta úgy csinálni az N8-at úgy, hogy vékony legyen (tudom a kameránál kicsit vastagabb). Az meg, hoy pár mm-el vékonyabb engem nem hoz lázba. Nem mindegy a zsebben vagy a kézben, hogy 7 vagy 10 mm? Ez megint csak számháború. Ez nagyon jellemző a gyártókra, helyette igazán helyezhetnék a hangsúlyt a funkcionalitásra...
    Ezen kívül kaphatna még valamit a walkman szériából is és akkor ez lehetne a droidsotman vagy ilyesmi... :DDD
    Megint más: szerintem nem kellett volna letámadni ennyire az offolós fórumtársat! Inkább segíteni kéne a másikat, ahogy példa is volt rá. Sokkal inkább zavaróak az olyan provokatív, érzéketlen hozzászólások, amiben egy egész népet szidunk ugyebár, illetve egy nagyon komoly természeti katasztrófán, meg sokezer ember halálán gúnyolódunk! Büszke lehetsz magadra! Az értelmi és emocionális szint megvan úgy látom!

    szerk.: Nem készül mostanában egy kamera összehasonlító teszt a piac legjobb gépeivel? Szerintem biztos sokan (közöttük én is) szívesen olvasnám. Plusz egy Innov8 még lehet beférhetne, - annak ellenére, hogy nem egy friss darab - a tudása alapján legalábbis. Ja ne vegyétek hisztis követelőzésnek, csak érdeklődtem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák