Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz sing1ep1ayer #2511 üzenetére

    No akkor összeszedtem mindent, ami kell neked:

    A flashtool linkje: [link] Videó a használatról: [link]

    Rootolás:
    -Telefon frissítése utolsó hivatalos 2.1-es romra az SE pc companion progival
    -USB hibakeresés és ismeretlen források elfogadásának bekapcsolása
    -Innen már a flashtool felismeri a telót, jön a rootolás a flashtool progival, majd root ellenőrzése (a videón látható, de nem bonyolult)
    -flashtool progival telepíteni az Xrecovery-t.

    CWM recovery telepítése:
    Fel kell másolni az SD kártyára ezt a zipet: [link] és onnan telepíteni az xrecoveryvel, újraindítás után már CWM recovery fog fogadni. Mivel ez sosem ment elsőre, van egy reinstall [link] nevű zip, ezt is tedd fel az SD kártyára, és az előzővel megegyező módon tedd fell az xrecoveryvel, "install zip file from sd card", vagy valami hasonló a neve, de ne az update-s installt válaszd.

    Innen már bármi romot felrakhatsz, csak fel kell másolni a zip fájlt az SD kártyára, és telepíteni, ahogy a fenti zipeket is. Előtte és utána is javasolt teljes factory resetet nyoni a recoveryben, majd pedig a rom elindulása után egy akku kalibrálást kell csinálni pl. battery calibrator magyar progival a marketből.

    Pár rom:
    -MiniCM7Pro V21 [link]
    -GinTonic 2.5.1 [link]

    *Bármi probléma, elszúrt lépés, nem bootoló teló esetén a PC Companion visszaállítja a gyári 2.1-es eredeti SE romot root mentes állapotban, így nem ugrik a garancia.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák