Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecniii

    tag

    válasz madgie #25 üzenetére

    olvasgass neten, az a baj vele hogy a legtöbb játéknál nem hogy fps növekedést nem hoz (amit ugye az összes támogatott alaplapnál bazinagy grafikonnal prezentálnak) hanem van hogy csökken az fps. Elvileg tudnia kéne azt is hogy lekapcsolja a dVGA-t ha nincs terhelés és akkor csak az IGP megy, de az esetek többségében ez sem akar működni, ráadásul az alaplaphoz kapsz egy Virtu verziót de ha frissíteni akarsz a legfrissebbre akkor azt már csak megvenni lehet.

    Szerk:
    Hozzáteszem én még nem próbáltam ki mert még nincs dVGA a gépemben, de alaplap vásárlás előtt utána néztem mire jó ez a Virtu cucc és hát kb a legtöbb fórumon azt írják hogy semmire, de ha van neked személyesen pozitív tapasztalatod vele szivesen hallgatom, mindenesetre az hogy ezt most már az Intel gyárilag driverben is támogatja még ha csak Win8 alatt mindenképpen jobban hangzik.

    [ Szerkesztve ]

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz madgie #37 üzenetére

    Sajna megy a lobbizás erősen... megint a kútba lökik a felhasználót és a prociját is...

    -

  • AxBattler

    félisten

    válasz madgie #47 üzenetére

    Amíg asztali gépem volt, addig csak Radeon-okat használtam (a Voodoo Banshee-t, és az FX5900XT-t most hagyjuk), de soha nem volt rájuk panaszom... :D

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • HSM

    félisten

    válasz madgie #52 üzenetére

    Igazad van, nem fogalmaztam jól... Ami jól fut, és megfelel neki a kari sebességének nagyságrendje, annak már nem kell új driver +10% sebességgel, nem azon fog múlni. :)

    Nem tudom, nekem eddig nagyon ígéretes az idei új játékok felhozatala, én nagyon élveztem az új Tomb Raidert, új StarCraftot, a BioShock-ra is kíváncsi vagyok, jókat írnak róla... :B Bár 2012 tényleg nem volt egy nagy forradalom... És tényleg szubjektív, csak gondoltam megemlítem.

    (#54) gbors: Annyiból nem csodálkozom, hogy ez soha nem volt egy hű, de gamer IGP.. Nem is ez volt a célja, nem is ennek reklámozták. Az IB volt az első széria, ahol már kapott némi reklámot a dolog, és érdemi fejlődést. A sima integrált karikhoz régebben se volt valami nagy durranás az Intel támogatás... Nyilván, az IB meg Haswell termékeknél már nagyobb figyelmet fognak fordítani erre is. ;) Persze, megtehetik, hogy 2 év után elvágják majd ott is, de bármelyik gyártó bejelentheti, hogy bocs, nem lesz support... Ez ilyen...

    (#56) gbors: Most őszintén, a jelenlegit se használod... :D Én se használom a HD4000-et. Azért upgrade-elnél, hogy azt se használd? :DD Én egyetlen igazi felhasználási lehetőségüket látom ezeknek gamer gépben, mégpedig az OpenCL-es fizika/AI gyorsítás, ahogyan a PS4-ben is lesz. :K De ez még nagyon a jövő zenéje, még évek, mire ennek kézzelfogható eredménye lesz, ezért még kár gépfejlesztésen gondolkodni szvsz.

    Amúgy én meg azon röhögök hónapok óta, hogy az Intel IGP driverében nem szabvány szerinti a monitorok kezelése, hiába írod felül új driverrel a monitorod gyári driverét új kijelzőmódokkal, akkor se hajlandó az IGP 60Hz helyett 50 vagy 72Hz-et kiadni magából... Ugyanezt röhögve tudja egy 10+ éves bármelyik Ati/Nv VGA.... És ez évek óta fenálló jelenség....
    Onnan tudom, hogy nem szabvány szerint működik, hogy eléggé utánaolvastam a témának, és saját EDID/drivert írtam a moncsimnak... ;] A HD4000 meg csak nem eszi meg.... :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák