Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz leslieke #46754 üzenetére

    leslieke, te is tudod jól, hogy nem tenném fel ugyanazokat a kérdéseket, ha legalább egyszer megválaszolnád őket.
    Nem mondanám el ugyanazokat, ha nem kellene olyan személyeskedő hangvételű, provokatív kérdésekre válaszolnom, hogy "Ha nem tetszik, miért nem cserélted még le?"

    Megválaszolom újra:
    - amikor megvettem 74 ezer Forintért, nagyon lelkes tulaj voltam, úgy öt hónapig, februárig
    - amikor látszott, hogy valami megtört, egy ideig reménykedtem, hogy idővel javul a helyzet
    - amikor kiderült, hogy nem, akkor reménykedtem, hogy lesz rá Android
    - amikor kiderült, hogy nem lesz rá teljes egészében működő Android, reménykedtem, hogy a bada 2 jobb lesz

    Ezzel nagyjából el is ment egy év.
    Itt azért nem lehet már semmiről őszintén beszélgeti, mert akik maradtak badás telefonnal, azok vagy buktak, mint én, vagy annyira megszerették, hogy bármit elnéznek neki

    leslieke, én is látom, hogy a készüléknek mik az előnyei, emlékezhetsz, pontosan tudom. Te is tudod, hogy mik a gyengéi. Csak azt nem értem, ha valaki rá kérdez , akkor miért majdnem mindig az a válaszod, hogy "Lehet, hogy ezt nem tudja, de nekem nem is hiányzik"?

Aktív témák