Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anrab

    addikt

    válasz zack #4007 üzenetére

    "Nagyon hajlok arra, hogy 1-2 napon belül megveszem."
    Én is! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kobe

    veterán

    válasz zack #4007 üzenetére

    ha ez megnyugtat, nekem ez az első okostelefonom, előtte max nokia 6300, sony ericson w310i, samsung u800, stb volt, és 2 napja folyamatosan meglepődök azon, mennyire okos és következetes : szinte mindenben rávezet arra, mit kellc sinálnod, merre kell lapoznod, mit hogy kell átrendezned. Nekem nokiaknal ez nem jött le annyira. Bővíthető, de ember legyen a talpán aki kezesjószággá akarja tenni. itt viszont annyi apróság és figyelmesség van a szoftverben, hogy gyakorlatilag lehetetlen mellényúlni vele.

    A zenéről: épp most tesztelgettem. Szerintem eddig sem szarral guritós kombóval toltam - samsung k3 + sennheiser cx300 + spéci firmware sokféle beállítással, de meglepődtem mennyire szebben szól defaulton a wave. Egyszerűen jobbak a mélyei és jobban belesimul az énekhang a háttérzenébe is. a K3 is ütős, de ott még a legjobb rock presettel sem sikerült igazán pontos és mély mélyeket kicsikarnom (pedig cx300ban van potenciál bőven, előtte a sony e w310imben található emgabass funkció hiányzott....waveben kb a default az SE-k bass és mega bass tartománya között van)
    A gyári füles....hát....átlagos....Semmi extra, nekem kicsit bumfordi a sennheiserhez képest, a kábel is vastagabb, de jó minőségű, de már ránézésre is jobban gyűrődik,a füles maga meg túl steril hangzású, lehet hallani a tartományokat de nem igazán áll össze koherens zenévé, az ének túl közelinek hat a háttérben valahol duruzsoló szólamokhoz képest, a magasabb hangok talán kicsit túl csilingelősek és hiányzik a dübörgős mély.
    A szoftver meg....simán kezelhető, gördülékeny, nem akad, és még jól is néz ki. De pl nem árt tényleg cover art al és metadataval jól felszerelt albumokkal telipakolni a telót, akkor még látványosabb/még jobban áttekinthető

    [ Szerkesztve ]

  • opi064

    tag

    válasz zack #4007 üzenetére

    Szia! Ezt már leírtam itt régebben. Nokia 5800-ról váltottam, (ami ugye zenetelefon). AKG 414 fejhallgatóval hallgattam azt is, ezt is. SOKKAL JOBBAN SZÓL A WAVE! Hangerőben is, de nem ez a lényeg, hanem sokkal szebben. A nokiának olyan "bumm-bummos" mélyei voltak, ennek meg csodálatos, meleg brummogó mélyei. A basszusgitár nagyon jól áll neki! A magasai élénk, tiszta, könnyeden szólóak. (pl. Mike Oldfield: "Tubular bells"-jét szívesebben hallgatom rajta, mint a szobai cuccon, pedíg az is jó!) Az egymás után belépő csilingelései zseniálisak. Azt érezni, hogy a Samu beletette a sok év alatt szerzett mp3-játszós tapasztalatait. Úgyhogy: Hajrá, szaladj a Wave-ért, nem bánod meg. Én a Nokia után elsősorban az igényesség és a minőség érezhetőségét élvezem. (sosem voltam samsungos, sőt, régebben, ha a kezembe akadt valami ismerősé, egyenesen rosszul voltam tőle. Ez a Wave, no meg az oprendszer, valahogy marha jó lett. Ha még nem volt a kezedben és úgy megfogsz egyet, garantálom azt mondod: ok, ez kell nekem...

Aktív témák