Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freestailo

    őstag

    válasz Zoli bácsi #3188 üzenetére

    Szia, én tegnap vettem egy ilyen samsung-ot, sajnos én viszont nagyot csalódtam a hangzásában. A gyári füles egyből kuka LENNE ha jack csatlakozó lenne a telefonon.... de mivel nincs ezért most gyűjthetek egy BT-s fejhallgatóra ami valszeg drágább lesz mint ez a telefon. A másik dolog ami szerintem szégyen, hogy ki kell szedni az akksit a memóriakártya cseréhez, ezután nálam mindig visszatér az érintőképernyő hangja, ráadásul majdnem full hangerőn amitől agyfaszt kapok. A hátlap eltávolítás módjáról had ne nyilatkozzak, elég tré... Egyelőre nem tudtam megoldani hogy a teló email kliense beolvassa a gmail-es fiókom tartalmát, a külső gmail alkalmazás pedig nem helyezhető át a "játékok és egyéb" mappából, ezért kb 2 perc tapizás után válik elérhetővé. 5 órája van meg a teló....hát nemtom :) lehet hogy én vagyok túl kritikus... :)

  • Bailey

    senior tag

    válasz Zoli bácsi #3188 üzenetére

    Szia!

    Én jelenleg egyszerre használok egy 5230-at,és egy 6303-at is.Nekem egyikkel sem volt eddig gondom.A Samsungban pozitívan csalódtam.Először KP500-at akartam venni,az első helyen nem volt,a második boltban pedig inkább a Samsungot kértem(egy árban voltak).És azóta sem bántam meg.Én vettem rá fóliát második nap a Pólus Centerben a Samsung mintaboltban.Asszem két-háromezer forint volt két darab fólia.Az egyiket rögtön profi módon fel is tették rá,és mondták hogy ha később cserélni kell,nyugodtam vigyem be a másik fóliát szívesen felteszik.És nem romlott a kijelzőnek sem a képe,sem az érzékenysége a fólia miatt.és ha valami megkarcolná még mindíg olcsóbb a fóliát csrélni,mint a kijelző feletti plexit.Eddig egy hónapja van meg a telcsi,de a fólia sértetlen.Persze tokban hordom,és vigyázok rá.Viszont a hátlapon már látok karcot.
    Én hasonlítgattam a Nokiát és a Samsungot.A csengőhangok a Samsungon sokkal hangosabbak,ugyanaz a zene fél hangerőn hangosabb mint a Nokián teljes hangerőn(mondjuk a 9.10-es fw javított rajta).De azt is meg lehet hallani szerintem.
    És a Samsunggal szebb képeket tudtam csinálni mint a Nokiával,pedig azon van autófókusz.Meg persze a villanó,ami a Samuról hiányzik.
    A zenét nem tudtam összehasonlítani,a fülhallgató miatt.Az biztos hogy a Nokia szebben szól a saját hallgatómmal.Viszont én úgy tudom hogy az Omniának a csatlakozója ugyanolyan mint ezé,és az Omniának szétszedhető fülese van.Szóval akkor biztos lehet kapni szétszedhetőt is és lehet használni más hallgatót is.
    A rádió nekem szól rendesen mindkettőn.

    [ Szerkesztve ]

  • Andie

    őstag

    válasz Zoli bácsi #3188 üzenetére

    Szia Zolibácsi!

    Grat a telefonválasztáshoz, szerintem nem fogod megbánni. Én másfél hónapja gyűröm, naponta 2 órát hallgatok zenét vele, meg fullra személyreszabtam, és alig találtam kiventivalót, problémát vele. Ezekről lejjebb olvashatsz. (elhanyagolható apróságok)
    A fülesdolog engem is zavart. Ráadásul 3 hónapja vettem egy 12.000 ft-os fülbedugós sennheisert (cx300 asszem), és hamár megvan, azzal akarnám hallgatni.
    Igyhát kénytelen voltam beruházni egy samu -> jack átalakitóba. Vaterán találtam egy kedves csajt, az szerzett nekem hongkongból 1500 ft-ért. ÚGyhogy most ezt használom. Egy 6 centis kis toldó cucc. Igaz, hogy telefonálni nem lehet vele, mert én ugyan hallom a másik felet, de nyilván ő nem.
    Esetleg egy ilyen omniás, mikrofonnál széthúzhatós toldó megoldhatja a kérdést - ez engem is érdekel, ha azt mondjátok müködik, lehet lecserélem a toldómat arra (bár akkor már 3 méter kábel fog tekeregni körülöttem :D )
    A védőfóliát én nem ajánlom, csak ha úgy felrakják neked is, mint itt azt irta valaki. Én rendeltem vaterán egy 4 darabos szettet 800 ftért. Kaptam felhelyezési útmutatót is. A fólia tök szuper lenne, de képtelenség úgy felrakni, hogy ne maradjon alatta buborék. Bár lehet, hogy én vagyok a béna. A lényeg, hogy nekem mattá tette a képernyőt, a szineket, zavaróan "homályos" lett, pedig ahol nem volt buborék, ott faszán rásimult. 1 hét után leszedtem a francba. Szerintem ha nem teszel kulcsot mellé a zsebedbe, nem fog karcolódni. Bár nálad azért eléggé ki van téve a viszontagságoknak :)

    Tölteni azért sürübben kell majd, mint 2 hét, nekem eddig 3-4 napot sikerült kihúznom vele, napi fél óra dumával, 2 óra zenével, és éjszakai bekapcsolt állapottal (0-24). Bár sose vártam meg, hogy fullra lemerüljön, sőt, ha már 2 jel van csak a kijelzön, töltöm.
    Nagyon faszán csatlakozik PC-re, lehet sima háttértárként használni (beadja a telcsi 100 megáját, meg a memókártyát is), és a pc studiója is elég korrekt (videókonvertálás, stb).
    Nem is értem, miért veszegeti ki valaki a memókártyát belőle állandóan. Kezeli a 8 gigásat, ilyet 5000 körül kapsz vaterán.

    Ami még trükkös, az az sms irás, és az ékezetes betük, de erre is találtunk megoldást nemrég (holland nyelvre kell állitani). Erre figyelj oda.
    Na mi van még... hát ha valami még érdekel, kérdezz :)

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • david1212

    tag

    válasz Zoli bácsi #3188 üzenetére

    Üdv. Szép hosszú hsz. :C Fóliát én a vaterán vettem postaköltséggel 700 ft-ért 2db-ot, tökéletesen megfelel. Én is sennheiser fülhallgatót használok az omnia átalakítójával. Az eredeti fülessel szerintem ne emlegessük egy lapon. Teljesen más, sokkal szebben szól.
    Merem ajánlani az aláírásomban szereplő weboldalt, sok hasznos dolgot találsz ehhez a készülékhez.
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák