Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    Sziasztok!

    Én is beléptem a klubba, ma Fit 2 tulaj lettem, köszi JasL-nek a kimerítő eszközbemutatóért, meggyőzött. :D

    Hogy esetleg másnak zökkenőmentesen menjen az ismerkedés:
    Óra átvesz, hazavisz, dobozból kivesz, bekapcsol... azaz bekapcsol... semmi gond, akku lemerült, feltöltjük. Dokkoló elő, laptop USB-re ráköt, eszköz rátesz, képernyőn töltés felvillan, majd sötétség. Fél óra után eszköz nem kapcsol be.
    No, para, nem tölt laptopról... Van gyári Samsung töltő, na majd azzal. Dokkoló rá, óra fel, töltés ikon felvillan, majd eltűnik... másfél óra után óra le, bekapcsolás, semmi.
    Hát, ez halott. Boltba vissza, eladónak mondom mi a szitu. Röhögünk, hogy a Samsung a Note 7 után most még jobban égeti magát, de ez van.
    Srác azért előhozott egy noname 2A-s töltőfejet, rátette az órát, és láss csodát, a cucc beindult, akku 0%, töltés folyamatban.
    Itt egy kicsit megálltam a növésben, hogy akkor most WTF?

    Tippek: A totál lemerült cucc kikapcsolva nem tölt laptopról / az a laptop, ami a telómat simán tölti az órát nem hajlandó.
    A Samsung a Note II-höz valami spéci töltőt adott, ami az órát nem tölti (mást tölt) / a régi töltő túl kis teljesítményű az órának (de persze a 3100 mAh telefonnak elég...). Várok ötleteket...

    Tanulság: több töltővel több próbálkozás, ha elsőre nem megy.

    Nem azért, meg környezetkímélőek vagyunk, meg minden, de a Samsung nehogy már belehaljon egy töltőegység árába, amit esetleg mellékelne az órához... Kissé szarrágó a cég úgy érzem.

    Na mindegy. Egyébként a cucc baromira tetszik, alapból karórán kívül nem tűrök magamon semmi ékszert, de ennél még nem éreztem késztetést, hogy levegyem, nagyon kényelmes. Érzésre nem is óra, inkább egy karkötő.
    Viszont ami kissé zavar, hogy a szilikon alatt befülled a csuklóm, de ez ellen nincs mit tenni.
    Tetszik a pulzusmérés, ami nyugalomban pontos is. Még egy SpO2 detektort tehettek volna bele, de majd legközelebb. Normál körülmények között annak úgy sincs értelme. Ha 92% körülire kerül az érték, ahhoz nem kell óra, hogy érezzem. :)
    Köszönet a Material Watchface for Gear Fit 2 felületért JasL-nek, eddig ez jött be a legjobban.

    Egyébként meg ismerkedünk. A legújabb Firmware sajna még nem érkezett meg.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák