Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rena224

    tag

    ma én is azon kevesek között voltam, akiknek volt szerencséje megtapizni egy SGS3at! hát mit mondjak? a mérete meglepő volt nekem, nagyobbra számítottam őszintén szólva, de az én kezemben ez már nagyon határeset azért, tehát a 192cmes magasságomhoz, és az L-es kezemhez pont méret volt! értve ezt úgy h egészséges hüvelykujj-nyújtózással(de szép szó ez :DD ) elértem alul felül az egészet, de nem tudom, hogy ezt egy kisebb, vagy kecsesebb tenyérrel megáldott ember hogy hajtja végre... szóval én ezzel még együtt tudnék élni, más lehet h már nem! a vékonysága viszont már zavaró, sztem lehetne vastagabb, mert ez már a kényelmetlenség határát súrolja, ahogy a méret elenére légies tömege is. és az anyaghasználat? szokásos samsungos... ezt mindenki döntse el h jó vagy rossz, összeségében gagyibbra számítottam képek és tesztek alapján, de együt lehet azért ezzel is élni, nem adja könnyen magát, nem esik szét, törik szét még annak ellenére sem, h nem néz ki túl strapabírónak!
    amúgy a telefon bitanggyors, tényleg embertelen már a sebesség, a kijelző iszonyat gyönyörű, semmi panasz rá, aki szídja a pen-tile-t az monnyon le :D biztos h valaki észreveszi, aki nagyítóval vizslatja, de én szimplán csak néztem, ámultam és bámultam, BRUTÁLIS! sztem nem annyira túlszaturált, élénk, színhűsége is a helyén, szóval tényleg TOP cucc! a mosönvizz is rendben van, látványos, de kerek egészet alkotnak az animációk, az ikonok, minden, szóval nem egy összegányolt valami, hanem látszik, hogy foglalkoztak vele, és átgondolták, nem egy táccsvizz szerű förmedvény, na... a kamera, hát sztem azon lehetne javítgatni - de persze mindig van feljebb és feljebb -, azért összességében azt mondom arra is, hogy mobilba soha rosszabbat, ez is bőven megteszi! SBeam komoly nagyon, pikk-pakk átrepülnek az adatok innen-oda, és persze vissza is 2 ilyen teló között(Samu-s srác azt mondta h egy 100Mb-os vidi kb 1perc :Y ), a videólekicsinyítős fícsör sztem csak parasztvakítás, nem tom kinek van erre szüksége, viszont a többi újítás is elég hasznosnak tűnik(szemkövetés például).

    Viszont az utolsó pont, az ár... Hát ezért a cuccért nem adnék ennyit! Überbrutál, überjól teszi a dolgát, satöbbi, satöbbi, de nálam olyan 120-130 körül alakul a lélektani határ, afölött nincsa az az isten h telefont vegyek! így ez sztem kicsit túlárazott, majd 1-2 hónap műlva, ha esik az ára, akkor tuti vétel, persze valakinek már most is az, de nekem még jó ideig nem lesz ilyen csodám az is biztos! :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

  • rena224

    tag

    Sziasztok! Lenne 1-2 gyors kérdésem Hozzátok :) Lehetőségem nyílt arra, h beruházzak vagy egy S3ra, vagy egy One Xre, de kicsit nehézkes a választás! arra lennék főleg kíváncsi, hogy nektek, mint tulajoknak mi a véleményetek a telóról? általános használat, esetleges bugok, szoftver, hardver, fagyások, romolhatóság, bármi egyéb ami említésre méltó esetleg??? ajánlanátok-e vagy sem? megkönnyítenétek vele a választásomat, szóval így előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek :R minden jót, sziasztok ;)

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

  • rena224

    tag

    válasz rolcsibácsi #7580 üzenetére

    isten ments,nem vagyok troll :D csak körbejártam a témát már eléggé,de mégsem tudtam rájönni,h miért is jobb az egyik a másiknál,és ha már kidobok ennyi pénzt az ablakon,akkor szeretném olyan telefonra kiadni,amit szeretni is fogok,és nem lesz mellett kínlódás az életem ;) amúgy eddig is hajlottam a samura,és most meg aztán végképp elültettétek a bogarat a fülemben,szóval lehet h hamarosan csatlakozom és dobom be a hülye kérdéseimet hozzátok,mert sztem az lesz a sorsa 1-2nap után h belepiszkálok(nem szeretem ha vmi túl gyári...) :D

    amúgy pedig köszönet mindenkinek,hasznosak voltak az irományok :)

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

Új hozzászólás Aktív témák