Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilasz007

    aktív tag

    válasz sztrogoff19 #7444 üzenetére

    Nekem volt egy Motorola Milestone-om. Na azzal éreztem így. Arra rámókoltam egy Cyanogent és örültem, mint majom a farkának, mert sokkal jobb lett vele.

    Most egy kis WP7-es kitérő után (kiváncsiság) S3-ast használok. Igazából nem is értem, hogy ezt a telefont miért pancsolja meg valaki a főzött rommal. Szinte okát nem látom. Gyors, a Samsung által beletett dolgok hasznosak, gyárilag nincsen benne sok salang a romba (pl. Facebook kliens amit utána kapásból frissítesz...). Szinte tökéletes. Ha a launchert nem töltené újra szinte állandóan, akkor lenne tökély. Kb két hét és kijön rá a cukorka. Most azt azért már ki lehet bírni... Legalábbis én kibirom, mert fagyival is nyáron nagyon jó az élet. :p

    A lényeg az, hogy egyetértek veled. Szerintem ez már egy olyan telefon, olyan szoftverrel, amivel szerintem remekül vele lehet élni és okát nem látom, hogy miért is tegyek rá egy főzöttet.

    Ha valaki leírja nekem, hogy mik az előnyei, akkor azt megköszönöm, de azt a választ nem fogadom el, mert a telo lassú :p

Új hozzászólás Aktív témák