Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz dancsuri #42682 üzenetére

    miért jönne le? pont úgy és arra használom a mobilinternetet, mint korábban a 3g/h+ hálózaton, gyorsabban betöltenek az oldalak, illetve lejönnek az e-mail mellékletek, de attól még nem forgalmazok többet, csak azonos mennyiséget gyorsabban!
    a korlát elérésekor bővíteném, mert lekorlátozott sebességen még böngészni sem vagyok hajlandó, de egyelőre nem volt még rá példa - illetve halkan írom le, hogy még a sebességes korlátozás sem igazán működik lte alatt -, és bár a 3g/h/h+ is elég böngészésre és levelzésre, de miért ne használjam az lte hálót, ha semmivel sem kerül többe, mint a lomhább sebességű csomag? :F
    a 2 gigabyte ram mellett, pont ezért volt a kapalban az s3 lte és az xperia z, amikor az iphone 4s cseréjéről döntöttem február végén, és csak hajszálon múlt, hogy sony lett - akkor még azonos árban volt a kettő, azóta az xperia z drágult, az s3 lte pedig jelentősen olcsóbb lett, visszagondolva, akkor jól döntöttem, most viszont az s3 lte lenne a vevős, hiszen nem gyengébb/rosszabb annyival, mint amennyivel olcsóbb.

Új hozzászólás Aktív témák