Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxximus

    őstag

    válasz znagy69 #26182 üzenetére

    Maxximus Első romot a CWM alatt simán tudod cserélni, mint máskor. A 2. romot a dualboot menübe lépéssel lehet cserélni. Ebben a menuben is megvannak a funkciók mint a főmenüben. Arra vigyázz, ha az első rom csere során a kernel nem dualboot-os, akkor azt cserélni kell, de ha full wipe-al megy az 1. rom cseréje akkor a 2. romot elfelejti és újra lakhatod majd. Ha nem full wipe az 1. rom akkor kernel csere után emlékeim szerint újra elérhető.

    Szia.
    Nem így csináltam. a második romomnál nyomtam egy format rom, majd format system-emet és ment fel a 2-ik rom telepítésből a CR9.1. . Van egy menüpont a stweaks-ban, a dualboot-nál a Siyah CWM-ben , hogy swap Rom, ez azt jelenti, hogy a ténylegesen megcseréli a két rom prioritását (nem csak úgy mint az swteak-ban a rom prioritásnál be tudod állítani melyik rom induljon ha nem érsz hozzá, de "fizikailag megmarad a 1-2 rom pozició), szóval itt megcseréltem (dolgozott vagy 4-5 percig) és utána ami az első romom volt második lett.
    gondolom ez után mint második rom (ami a művelet előtt első rom volt) simán cserélhető már.

    [ Szerkesztve ]

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák