Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz Zsolaf #26168 üzenetére

    Dehogynem fog, folyamatosan esik, amint ez lenni szokott, bár úgy gondolom, csak egy határig, a 90ezres határ körül fékezni fog... Tapasztaltam, sajnos,hogy zúgott az ára.. Mondjuk már nem zuhan majd akkora léptékben az tény, de az is biztos,hogy amire számít, hogy karácsony után a "januári válságban" biztosan lesz pár darab olcsóbban, az nem irrealitás. Szvsz megéri várni és figyelgetni a hirdetéseket. Viszont amit írtál is, a gyári két év garancia az nagyon fontos, és akinek esze van, az emiatt felárat fog kérni a bolti garanciásokkal szemben. Gari nélkül pedig még 50 ezerért sem vennék csúcsmobilt,mert az esetleges javításon a párja azonnal elbukható.

    Yeffy: még nem volt elégedetlen vásárlóm sosem és ez nekem fontos.:) Nem, nem vesztem meg, nem az enyém az i5, csak elkoboztam,hogy az LTE-ig legyen valami nyomkodnivaló:) de nekem ez az iOS gáz, meg számomra ez nem presztízstelefon, bár nem fikkantanám,mert tényleg szép is és jó is, csak romolni nem lehet, amit tud azt tudja, utána nagy vonalakban kuss neked, használd és ne piszkáld készülék. Nem nekem való, tehát így igen hamar meguntam.. :)

Új hozzászólás Aktív témák