Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warezxts

    senior tag

    válasz Wiz Khalifa #81688 üzenetére

    A MIUI verzió kicsit megtévesztő, mert a 4.4.11 (hamarosan 4.4.18) az a saját verziója. Az alapja egy Cyanogen alapú 4.2.2-es ROM. Simán CWM-ből mehet a rom és a gapps is. Ha mindent beállítottál, akkor mehet fel a WSM manager (backup azért legyen előtte, mert defyn pl. fagy de az én S3-on működik), majd a modulok. ezek már mezei APK-k, mint az xposed frameworknél. nem CWM-es. A magyar nyelv alapból benne van, csak az elején ki kell választani. A root alapból ki van kapcsolva, a biztonság ikonra bökve kapcsolhatod be. Amit még csináltam: az alap weather widget elég fapados és nagy wakelock-ot hagy, frissítési idejét sem lehet állítani. azt a system/apps mappából kitöröltem (2 file, weather, meg weather service), és feltettem a marketről a Weater BZ-t, ami dettó ugyanaz csak sokkal több lehetőséggel (pl.beállításokban van olyan kapcsoló hogy beépül a MIUIba, meg állítható a frissítési intervallum stb. illetve nem a kínai weather akármi szerről szinkronizál, hanem beállítható honnan. pl. accuweather) Ezt még ajánlották mindenhol. Így aksiban is jól szerepel. Mivel mint mondottam CM alapú, ezért a boeffla kernel bemegy alá (2.1es stable). Ott zzmoove - battery, SIO és ZEN mód a tárhelyekre, meg kikapcsoltam a logolást. Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák