Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    Kedves topiklakók!
    Rengeteget tanultam itt, picit néha sikerült segíteni is :B , mindenesetre annyira összebarátkoztunk az elmúlt 8 hónapban a telefonnal, hogy az elmúlt időben nem is nagyon gondolkoztam azon, mit lehetne még igazítani rajta.
    Mígnem -- és ezzel kapcsolatban kérném a segítségeteket -- a nyaralásból visszatérve 1) meghalt az SD kártyám, 2) a telefon azt írja, hogy az eszköz módosított, nem kap frissítést.
    1) azért idegesítő, mert nem csak úgy haldoklik, mint a múltkori, hanem tényleg nem látja a telefon/ a PC, amire rákötöm sem. Van valakinek ilyen tapasztalata? (SanDisk Ultra 32 GB) Vissza lehet még pofozni egy gyors mentés erejéig? A telefon Üres SD-ként látja, legrosszabb esetben onnan formázom, mielőtt visszaviszem. Szerencsére a képeket még feltolta dropboxba, meg is őrülnék, ha azelőtt patkolt volna el...
    2) ezt abszolút nem értem, a leginkább "kosztümös" :) húzásom az apex felrakása volt. Van fenn egy Clean Master, Light Flow, meg ilyesmik, plusz a dev options-ban kiszedtem az animációkat. De ettől nem kéne ilyet csinálnia. :((( UPDATE: Na, közben kivettem a döglött kártyát, hátha az őríti meg a rendszert. Szóval csak szólok, ha valakinek hasonlót produkál, érdemes microSD nélkül is megnézni. Mostmár OK a státusza. :K
    Így már csak a kártya felélesztése érdekel, persze ha nem megy, akkor legyalulom telefonról.
    Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák