Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    Azon "vitatkoztok" ,hogy kevés az 1gb ram mikor a régebbi telefonok(ace,és társai) 512mb ram van benne(mondjuk ace-t nem hozom fel mert az minden csak nem telefon). Nem akarok most példálozni a konkurenciával de ha egy i4s 512mb rammal megbírta oldani,hogy röccenés és akadásmentesen fusson minden (igaz ios el) akkor szerintem egy samsung -android-al is megtudja oldani(vagy nem). HTC nél is 1gb al vígan viszi a telefont. Szerintem a szoftverezésen rettentő sok múlik ,és számít a hardver androidnál de azért nem ennyire. Hogy,lassan már 4gb ram kell 4magos processzorral,hogy kitűnően menjen a telefon akadás és egyéb lagmentesen. Már lassan eléri egy pc szintjét, de szerintem régebbieknél már most erősebb a sgs3. Azért ez kicsit durva. Ha odafigyelnének és nagy hangsúlyt fektetnének a szoftverre,hogy tényleg egyedire szabott legyen minden telefonra és nem csak arra pazarolnák az eszüket,hogy végtelen feature-t meg minden sz*rt beletegyenek akkor állításom szerint még 512 ram is elég lenne. De semmit nem lehetmár tudni.. Aki akar az s3-at vesz aki akar az s3 lte-t. Nem kell ezen vitatkozni,hogy ez vagy az a jobb-gyorsabb. Mindennél van "jobb".

    #49001) Joachim21: Láttál te itt valakit,hogy itt árulja az s3 kiegészítőit,vagy maga a készüléket esetleg? Én még nem nagyon. Ez nem hirdetési topic hanem s3 al kapcsolatos dolgokkal foglalkozó topic. És az nem a tokra meg kiegekre és a készülékre terjed ki. Arra ott van a "új hírdetés feladása" . Egyébként tényleg nagyon ronda. :) De lehet valakinek bejön.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák