Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAID 2

    aktív tag

    válasz Yeffy #13156 üzenetére

    A tesztben a fényképes részekkel sosem szoktam foglalkozni, az nagyon szubjektív rész. Szerintem igen is szép képeket csinál a teló, tény az, hogy még nem volt időm tesztelni, csak lőttem 4-5 képet vele péntek óta. Ami nyűg lehet, hogy root nélkül nem ismeri fel pendriveként a telót a gép, intéző csak multimédia eszközként ismeri fel. Ez is elegendő, csakhogy én a total commandert szeretem. Lagg nekem még nincs, szépen röccenésmentesen fut a rendszer, imádom. Már az első 24 órában megszeretette magát. Én ezt a manuális program kilövöldözést baromságnak tartom, sokan nyöszörögnek, hogy így-úgy kevés a memória. Nekem a Nexus S-emben 512 a ram, mégis elég volt. Az android rendszer maga felügyeli a ramot, ha kevés magátol zárja be a futó programokat. Az SIII-ba van 1024 mb ram, kétlem, hogy kevés lennne. Ja ige, nem 7-8 lapot kell megnyitni a böngészőben, meg megy a navi meg kitudja még miket használ egyszerre. Lehet ezt ésszel is használni és akkor nincsenek ilyen problémák. Persze ez csak saját vélemény, ha valaki nem ért egyett, azt is el tudom fogadni. De azt el kell fogadni, hogy ez nem egy 4 magos PC!! Vannak korlátjai, nem nagyok, de vannak.

    Szerk.: Ja igen a lényeg: a Play egy nagyon nagy előnye az androidnak, rengeteg probram van hozzá, napról-napra bővül ellentétben mondjuk a WP-nal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák