Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pappkarcsi

    senior tag

    válasz rankesz #10285 üzenetére

    (#10285) rankesz:
    woodoo galaxy sim unlocker-el van komfortositva, de ugy tudom ez már az ujabb romokban már nem müködik. Ezért keresek olyan megoldást amivel tudni fogom használni a telefont ha frissitek is. Nem kérem senkitől, hogy mondja, hogy kell csak annyit, hogy ha felteszek egy romot "innen-onnan" tudom-e használni majd a kártyámat.

    (#10292) rjg
    A független rom verzió egyben azt is jelenti, hogy bármely sim használható a készülékben?

    (#10288) Laraxior
    Szívesen!
    "Installation aborted. " nem volt jo a torrentes verzio?

    (#10292) rjg
    Azzal a problémával akartam kezdeni valamit, hogy ha van egy böngsző nyitva + facebook és mondjuk egy whatsapp is, ezek közti váltásnál minden alkalommal újratölti a tartalmat, gondolom mert nincs elég ram. pedig nincs más nyitva, megnéztem, forced stop mindenre mégis 60-80mb a maximum üres ramom. egy egyszerű zynga pokert nem tudok játszani mert kiírja, hogy kevés a memória, zárjak be néhány alkalmazást, miközben semmi nem megy. Az én hibám lenne, hogy elvárom azt, hogy 8-10 program elfusson... szinkronizálodjon a telefonon folyamatosan? időjárás, whatsapp, viber, fb messenger.. Mi lehet a megoldás, mire tippelsz/tippeltek?
    :R

    Regisztrált: 2007 - 101 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

Új hozzászólás Aktív témák