Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz sipy888 #2200 üzenetére

    De egy szifonnak és egy htc-nek gyengébb is a kijelzője, a színek élettelenek, egy samoled kijelzőhöz képest(számomra).
    Kb sosem nézed fehér színben oldalról, vagy ha igen, akkor elég nagy baj van. :D
    Plusz, nem is annyira látszódik. Most poróbáltam ki, mielőtt szó érné a ház elejét.
    Ez olyan probléma kb, mintha egy derült napon elmennél kirándulni, és egész nap egy kis gomolyfelhő eltakarná a napot 4-5 percre. :)
    Ennyire jelentéktelen.

    Ja és ha már prémium kategória: Egy szifonban milyen a kijelző? Átlagos. Milyen a kamera? Átlagos. Milyen a dizájnja? Átlagos. Egyedül a szoftver kiemelkedő rajta, mert sosem akad meg, legalábbis minden tulaj ezt mondta nekem eddig, de lehet ez sem igaz minden esetben. :) Ja és a ráadás: Zárt. Míg egy androidos készülék szabad, tényleg azt csinálsz rajta, amit akarsz, nincs korlátozva semmi.
    Tehát akkor mi is a prémium kategória? Nekem inkább EZ.
    Ja, hogy nem 100% ugyan olyan a kijelző színe ha oldalról nézzük, és az is maximum 10%-os minőség romlás, és inkább csak a fehér színnél jön elő, hát kb leszarom.

    Lehet kemény volt a megfogalmazásom, de legalább láthatod a meglátásom, és szerintem másnak is ez a véleménye.

    norbi93: Sőt, az lehet nem is Samsung specifikus bug, hanem a Messengerben csesztek el valamit. :(

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák