Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Silkó

    veterán

    válasz t72killer #27211 üzenetére

    Az S6 igaz, hogy aránylag jól bírja a gyűrődést a legtöbb csúcsmodellhez képest, de nem vízálló hivatalosan, nem eröltetném a dolgot a helyedben.

    Az edge verzió inkább dizájnban ad többet a sima S6-hoz képest, volt szerencsém 1 hétig edge verziót használni, kicsit kényelmetlenebb a fogása a sima S6-hoz képest, van 1-2 plusz funkció/fícsör kötve az edge kijelzőhöz, de igazából csak dizájnelem a hajlított kijelző itt. És ugye jóval drágább is az edge.

    [ Szerkesztve ]

  • csorbajeno

    veterán

    válasz t72killer #27211 üzenetére

    Az S2 cseréje miatt mindenképpen csak ajánlani tudom az S6-ot (és családját).

    Viszont! A telefon hivatalosan nem rendelkezik vízállósággal, így bármilyen mértékű beázás esetén ugrik a garanciád (ha ez neked fontos feature, akkor az S7-et javasolnám, mint opciót).

    A telefon VR képessége a mai mezőnyben jónak számít (QHD), de tapasztalati leírást nem tudok neked mondani, mert én egyszer sem próbáltam.

    Az edge verziók lekerekített oldalakkal rendelkeznek, amikhez extra funkciók vannak rendelve. Saját véleményem szerint még nincs teljesen kiforrva a dolog, bőven vannak még benne kiaknázatlan lehetőségek. Számomra az egyetlen hasznos feature, amit irigylek az az, hogy ha nem fogadott hívásom van, akkor fel-alá villog a két edge sáv, ha a kijelző lefelé van. Viszont ez csak 5 névjegynél él.

    Mindent összegezve mindenben sokkal jobban a kezed alá dolgozik a telefon, mint az S2, haverom S5-re cserélte tavaly, de utána ő is elgondolkodott az S6-on. Végül nem vette meg ezt, mert kell neki a minimális vízállóság. Remélem sikerült kielégítenem a kíváncsiságodat és közelebb kerültél a döntéshez.

Új hozzászólás Aktív témák