Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h_benjamin

    aktív tag

    válasz khorvat #33350 üzenetére

    KNOX ugrott? :D Ha nem engem is érdekelne a dolog mert a Telenor nem kapkod hogy a fene vigye el őket! :D

    i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

  • Vitaqo

    senior tag

    válasz khorvat #33350 üzenetére

    Azért a tökéletestől még messze van, kicsit olyan érzésem van, mint az 5.0-val. Majd 1 év múlva tökéletes lesz. Nekem is pozitív idáig az összkép, de van hova fejlődni. Sok kényelmi funkció nálam még nem, vagy máshogy működik, ami nagyon zavaró. Ami nekem nagyon fura,

    1. A hátlap figyelmeztetés csúnya lett szerintem elnagyolt az 5.0-hoz képest.
    2. Az energiatakarékos üzemmód, amit mindennap használok, kapott egy csúnya szürke csíkot.
    3. A tulajdonos adatainál kevesebb a beírható karakter.
    4. Az új böngésző (samsung) nem tud mp3-at letölteni, de szerencsére ott a chrome.
    5. Az intelligens kezelő nálam meghülyül, ha a tárhelykezelőben fájlt szeretnék kitörölni, akkor kirakja az Sview cover hátteret, és lezárja a készüléket.

    De nem akarom azt a sztereotípiát erősíteni, hogy a magyarok csak negatív dolgokat látnak, mert rengeteg újítás jól sikerült:

    1. Az ujjlenyomat olvasó stabilabb lett.
    2. Az akku mintha jobban bírná, bár az éjszaka során nálam többet merült, gondolom még a tanulási fázisban van.
    3.Az animációk szebbek, az átmenetek tényleg jobbak lettek.
    4. Az alkalmazásváltó baromi gyors lett.
    5.Az új ikonok nagyon szépek, launcher nekem nem fog kelleni.

    A többi funkciót még tesztelem, sajnos nem értem rá sokat nyomkodni 2 nap alatt.

Új hozzászólás Aktív témák