Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    Megjött az S5. Állítólag gyártói garral, egy olyan garjeggyel, ami csak a bp-i üzletben használható. :Y
    Gyári zárt csomagolásban a teló tele volt Vondafon.de szoftverekkel, 1-et (frissítés) el sem tudtam távolítani.

    Panaszomra a reakció:

    IMEI szám alapján bármely szervizben javíttathatok, nem kell a mellékelt jótállási jegy (dobozt vigyek).
    Nem tudtak róla, hogy a készülék vodafonizálva van (bakker, még ki sem próbáltam a sim kártyámat, megy-e benne:Y ), nem tudnak mit kezdeni az ott maradt, legföljebb elrejthető appal.

    Kérdés: tényleg így működik Samsungnál a gar?
    Kérdés: leirtható valamivel az olyan app, ami nem kell, vagy csak rootolt készüléken működik (vagy ott sem)?

    Egyébként frissítette magát a legújabb kódú lollypopra, de semmiféle kadást v. más hibát nem tapasztaltam, pörög minden 1000-rel.

    hakos1987. Hello, rég látott ismerős! Sima spigen armor 6k, tough armort viszont pl. Aqua-ban már 7200Ft-ért lehet kapni. Egyébként itt helyben (Wess/Szelestey sarok) tudnak hozni Spigen slim armor view-t (és mást is, de nem mindet, pl. tough-ot nem), ma megyek megkérdezni az árát. Ha 9.8k, mint neten, azért egy elég komoly védelmet kap az ember.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák