Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz RECSKA #4792 üzenetére

    latom csak ram utalgatsz, es etikatlannak erzed azt, amit csinalok, vagyis amit eletemben eloszor tettem.
    nem vagyok fiatal, eleg sok termeket vettem mar eletemben, soha nem eltem ezzel a lehetoseggel.
    mint ahogy irtam mar tegnap is, sok sok penzt adtam mar egyebek mellett a t-mobile-nak, a htc-nek es a samsungnak is.
    evente csereltem a felso kategorias tv-t, (samsung, philips) es max 4-5 havonta csucsmobilt.
    mindig mindent kifizettem, mint a katonatiszt.
    miert erzed azt, hogy ha mar kaptam egy hibas htc-t, es nem azonos modellre cserelem, hanem a konkurencia modellere, az mar pofatlan, elfogadhatatlan?
    es megmobdom oszinten egy csepp lelkiismeretfurdalasom nincs, es szerintem ezek utan, hogy ezeket leirom, meg plane nem, ha megis a htc mellett dontve az s4-et is visszakuldom.
    hagy valasszam mar azt, ilyen arkategoriaban, amit nyugodt szivvel hasznalhatok honapokig, vagy esetleg evekig...
    ha megtenned leallhatnal errol a temarol, mert en nem csak a jogaimat ismerem, hanem eddig az osszes kotelessegemet teljesitettem az emlitett markak, szolgaltatok fele!

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák