Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Knife.McL

    tag

    válasz exelsior1 #1511 üzenetére

    Hát 3 dolog lehetséges:
    1. Nem Galaxy Nexus telefonod van.
    - Ez esetben keresd meg a készülékednek megfelelő topicot :D
    2. Mókolt romot használsz ami a jelek szerint nem jó.
    - Cseréld le.
    3. Olyan programokat telepítettél amit nem kellett volna.
    - Tipikusan ilyen az összes taskmanager. Utoljára 1.6-os Spicán használtam, mert akkor még kellett. 2.1-nél még el lehetett nézni, hogy néha-néha kellhetett. De a 2.2-vel már rendesen megcsinálta Google a taskkezelést. Csak olyan telefonon kellett azóta használni, aminek kevés volt a memóriája (256-os olcsós vackok, 512-es olcsósítottak pl optimus 2x). Az ics-nél csak magadnak ártasz taskmanagerrel, a használati időd nem lesz jobb tőle, saját maga kezeli a rendszer a memóriát. A problémákat az ész nélkül telepített, gyakran lopott programok okozzák. Ezek kerülése nem csak a stabilitást és teljesítményt növeli, de megkímél a fejfájástól is.
    +1. Hardver/gyári szoftver hibás.
    - Vidd szervízbe!

    Javaslom a full resetet és nézd meg milyen a lejátszás minden program nélkül. Aztán MX Player csupaszon. Nekem is codec nélkül fut, és még nem tudtam megröccenteni 720p és annál kisebb (annál nagyobbat minek néznél...) videókkal.

    Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

Új hozzászólás Aktív témák