Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roxan

    senior tag

    Az utóbbi pár napban olyat csinál a telefon, hogy egyszer csak kitolja az optikát. Teszi ezt pl akkor is, ha "alszik", és lefelé van fordítva, megemelve az egész telefont. Vagy amikor a kezemben van, de nem fut a kamera alkalmazás. Ilyenkor felélesztem, vagy elindítom a fotózást, behúzza, majd kitolja az optikát. Amikor kilépek a fotózásból, feldolgozási hibát jelez a gép.

    Vmi app csinálhatja, vírus? Vagy mi a tököm ez? Semmi új nincs rajta az utóbbi időben.
    Másnál ilyen hiba?

    Na, mire leírtam, teljesen behülyült. Utána bekapcsoltam, mert meg akartam nézni a port az optikán, vki kérdezte. Elindítottam a kamerát, képernyő fekete, mintha "nem lenne leszedve az optika elől a sapka", az optikát meg ki-be húzogatja a telefon. Kezdek ideges lenni. Most restartnál tartok.

    Restart után egyelőre ok.
    De ha már a fotózásról lett szó: időnként eltűnik a képernyőről a vaku állapotát jelző ikon (be/ki/auto), pedig arra pöccintve lehet azonnal a vakut kapcsolni. Ilyenkor a menübe kell menni, és ott átállítani. Ezt nem tudom hogy lehet, hogy mindig aktív legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák