Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n.andras74

    aktív tag

    válasz Lacazr93 #537 üzenetére

    :C :R

    Egy ismerősöm ezt írta ACE telefonjáról:

    "Jelenleg custom rom (csúnyán és magyarul: főzött ROM) van rajta, abból is véleményem szerint a legjobb (mint ahogy már sokat kipróbáltam). Név szerint: FirstUA-ROM-V1.2. Mint minden custom ROM-nak, ennek is van hibája. Én egyetlen ilyenről tudok, ami kissé kényelmetlen módon, de megkerülhető. Aki viszont nem használ wifi-t, azt nem is érinti. A lényege, h ha wifit használok és annak hatósugarából kikerül a telefon, nagy valószínűséggel úgynevezett blackscreen-t kapok (sok info van róla a neten). Röviden annyit jelent, h nem reagál az on/off és a középső gombra. Ilyenkor az on/off gombbal újra kell indítani a telefont és már megy tovább. Viszont ha tudom, h elhagyom a wifit (elhagyom a lakást), akkor előtte kikapcsolom a wifit és a probléma nem áll fenn. Hangsúlyozom, ez nem a telefon, hanem a ROM hibája! Kérésre visszatehetek gyári (stock) Gingerbread (2.3.x) ROM-t, ami által ennek a jelenségnek meg kell szűnnie, viszont a sebesség ezáltal azonnal a harmadára fog csökkenni, tehát nem ajánlom.

    Előnye: 8x gyorsabb, mint a gyári állapotban lévő HTC Hero-m (200 vs 1600 pont Quadrant-ban). 3x gyorsabb, mint gyári állapotban (500 vs 1600 pont). Nincs semmiféle hardware-t károsító CPU overclock és hasonlók! 40%-al gyorsabb, egy gyári állapotban lévő Galaxy S-nél (Quadrant Standard - 1200 pont). És 10%-al lassabb az LG 3D-s két magos telefonjánál (Quadrant Standard - 1800). Ezeket az értékeket magam láttam, nem netről összegereblyézett értékek."

    Ezek mind igazak lehetnek a GIOra is.

    Ezen felbuzdulva én is megpróbálom picit felgyorsítani a GIOomat:-)

    [ Szerkesztve ]

    http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

Új hozzászólás Aktív témák