Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz sb #6148 üzenetére

    Nagy valószínűség szerint nálunk ez nem műkszik.

    Más: én is mézesmázos lettem..
    Ahogy utoljára írtam tegnap, 10 perc múlva már fent is volt.. az már más tészta, hogy 4 kor feküdtem le, mert pakolgattam rá dolgokat...

    mg01:
    A kör akksi kijelződ gyakorlatilag ugyanazt a gyári alkalmazást "takarja", csak egy "skin" lett ráhúzva? Egész pofás, bár nekem néha már már kicsit kicsik a számok benne :D
    (mondjuk jobb mint a gyári, ahol nem látszik semmi %-érték, csak saccolhatod, azt is nehezen.

    Tapasztalatok:
    - eleinte kicsit, nem kicsit akadozott a rendszer.. FR után is.. felraktam mégegyszer a romot, újabb FR és most hasít,igaz, nincs is szinte semmi rajta... :D
    - kicsit tényleg lassabban jön be alvó állapotban a gomb megnyomására a kijelző.. de bőven belefér kategória..
    - sajnos mint köztudott, power gomb menüből eltűnt a net kapcsolása.. nem értem mondjuk a logikáját, hacsak nem paktáltak le a szolgáltatókkal...
    - Nekem is előjött a zeneszámokban (id3tag) lévő kínai karakterek.. :((( Most kódolhatom át őket?! a fene... (láttam asszem vlevi megoldását.. majd rákeresek a progira, és megcsinálom.. nekem is van egynéhány magyar számom...)
    - Rádió kb. ugyanaz mint 2.2.1 alatt, bár 1-2 adónál már egész jó a sztereó tér :D
    - menüben van egy két új dizájn, illetve funkció bővülés.

    Viszont amit nagyon hiányolok, és nem értek..
    mind a 2.2.1 ben, mind ebben a 2.3.4 ben mért nincsenek a hívás menüben ilyen lehetőségek, mint anno a G3-ban voltak? fel nem foghatom! Képek (lapozgassatok!)
    (hívás fogadás (automata, home gombos), hívás korlátozás, hívásállapot hangok,

Új hozzászólás Aktív témák