Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz proly01 #5528 üzenetére

    Halli!

    Én nem látok ilyet. Egy pici karcom, benyomódásom van nekem is a felső élen, de nem teljes felületen... :U
    Amúgy meg találtam robbantott ábrát, service manuált a készülékhez.. ha jól nézem, az alapján lehet cserélni a keret-hátsó műanyag lapot.
    Am: jó volt látni, abban is ODIN szerepelt.. szóval ha jól értelmezem, az a hivatalos szerviz progi?!

    MaddeNNNN:
    Garis javítás szerintem is felejtős :S
    Mivel garis, nem is ajánlom, a sufni gsm, vagy saját kezű javítást
    Szerintem is vagy a T, vagy hivatalos samu szerviz ami közelebb van.
    Szerintem a T is a samu szervizbe fogja küldeni.. bár nem tudom nincs-e saját szerviz részlegük..
    Szerencsére rég volt szükségem telefon szervizre..
    Még anno asszem a Ericsson T20 vagy az már SE volt? :D idejében.
    Az utána lévő telefonjaim (T65, T630, K610, K770,) mind hibátlanul működtek, és adtam el..
    Egyedül a használtan vett omniámon kellett érintőt cserélni, de azt meg tudtam magamnak csinálni.. (3e volt az érintő..)

    Lett volna nekem is valami kérdésem, de elfelejtettem :D

    abatman
    Köszi,bár ha jól nézem, ezek "csak" fülesek.. nekem headset kellene.. sokat tud csacsogni a barátosném :B :D
    Bár hodostamás illetve a pinot.ru, illetve az alapján,hogy többen írták, hogy iphone headsettel is megy, szerintem átalakítok magamnak egy hagyományos samu adaptert. (lol, most esik le... nem csak optikailag hajaz az almásra.. :D)
    Így az átalakítás után bármilyen fülessel megy majd, headsetként is..

Új hozzászólás Aktív témák