Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    Légyszi segítsetek!

    Nem tudom eddig csak a telefon külső peremén vettem észre furcsaságokat írtam már ezt komentbe!Mindenfelé ütődéseket horpadásokat az oldalt lévő műanyag kereten,ezt meguntam és úgy döntöttem veszek rá egy szilikon tokot.Vettem is de azzal úgy néz ki mint egy tégla és vagy 16cm vastag meg 3Dkg val nehezebb kb.Aztán azt mondtam,jó ha dolgozni járok meg ide oda akkor felteszem rá,de ha már ilyen szép telefon akkor minek rondítsam el leveszem mikor itthon vagyok vagy civilben mászkálok.
    így aztán tegnap este mikor hazajöttem levettem róla a szilikon tokot mondom kicsit megtisztogatom a portól meg a dzsuvától ami rákerült.
    Ekkor látom hogy szintén azon a műanyag keretén a telefon bal oldalán alul egy ilyen matemetikailag egyenes vonal (horpadás) van vízszintesen gyakorlatilag olyan mintha ott hegesztették volna össze a telefonon ezt a króm keretet!
    Kérlek nézzétek már meg nektek is van ilyen az oldalán?Nektek is van olyan mintha látszódna az összeillesztés?
    Nagyon nagyon kezdenek zavarni már ezek a dolgok,főleg úgy hogy tényleg úgy vigyázok rá mint a hímes tojásra!

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák