Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muffi

    aktív tag

    Na hello!!

    Én is erről a Rootolásról szeretnék kérdezni.. :$
    Azt szeretném kérdezni hogy én sajnos úgy rootolni nem tudom hogy rákötöma gépre mert valamiért szaraxik nem érzékeli a gép hogy feldugtam USB-re.... rádugoma telot pityteg egyet a telon beállítom ugye hogy csatlakozás a kis android figura ugye csatlakozik...
    de a gépnél nem jelenik meg h új hardver.. vagy telepítés .. semmi... és ezt a másik gépemen is kiprobáltam és az sem ismeri fel :@... nem tudom mi van vele... :/
    Na és szóval hogy tudom úgy rootolni a telot hogy kártyára ugye feltenném a progit és a teloról indítanám el.. akkor is ez a SuperOneClick-et kell használni és csk csapassam fel a kártyára vagy....?

    Meg annyi méég hogy ami zavar hogy a Névjegyzékeknél beállítottam h a fiokjaimat emai, facebook neveket ugye csatolja... csatolta is rendese , csak az a baj ha rámegyek a tevékenység fülre akkor nem jelenik meg semmi hogy pl. Kiss Anna ezt írta ez a bejegyzése , et kommentelte.. szóval nem látom mit tevékenykedett :S:S Pedig a fiókoknál bevan írva a facebook meg a gmail bevan pipálva minden szinkronizálva van... Wifi kapcsolat van.. szóval nem tudja valaki hogy az miért van? :/
    Előre is köszia segítséget!

    Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

Új hozzászólás Aktív témák