Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszimi

    tag

    nekem kb egy hete van meg a 470-es ssd csaladbol a 128 gigas valtozat. egy macbook pro 320 gigas gyari, 5400-as vinyojat valtotta le. hat mit ne mondjak, erezheto a kulonbseg :)
    a boot 12 masodperc a power gomb megnyomasatol szamitva a betoltott desktopig. ez volt az elso mellberugas. a masik a programok inditasa, es az, hogyha lassan 14-15 oraja van bekapcsolva a gep, kozben volt raw fotok konvertalasa, file mozgatas, filmnezes, itunes a hatterben, esetleg fut a torrent, semmit sem romlik a gep reakcioideje.
    eddig abszolut elegedett vagyok vele. bar lehet kapni jobb, gyorsabb tipusokat, notebookba egyreszt felesleges, masreszt egy szint folott mar nem lehet eszrevenni ugy gondolom.
    a laptopban barmilyen 54000-as, 7200-as vinyot odaver, ez ketsegtelen, ha csak rendszernek kell, a 64 gigas meret is minden igenyt kielegit szerintem.

    a konkret termek megvasarlasa mindig egyeni izles dolga lesz, de magat a HDD-rol SSD-re valtast mindenkinek csak ajanlani tudom, markatol fuggetlenul!!

Új hozzászólás Aktív témák