Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Borisz76 #1 üzenetére

    Lenco már régesrég el lett adva a kínaiaknak. Az egy directdrive-os DJ lemezjátszó, nem az amit keresel. Persze azt nem tudom a hangcuccod többi része milyen, lehet nem érdemes jobbat venni, sőt lehet Vinylezni sem érdemes. Max az érzés miatt, de a hang nem lesz jó.

    Ha nem akarsz sok pénzt elverni, akkor bizony a huszonéves Dualok közt kell nézelődni például. De a Lenconak is voltak jó modelljei, csak például dörzskerekeset sem érdemes vásárolni. Apámnak L-75 volt.

    Bele meg mehet valami Grado, Pickering vagy Ortofon hangszedő. Aztán még kell egy korrektor. A többi már gondolom megvan.

    Természetesen ez most csak iránymutatás volt, nem szentírás, de ebből lehet csóróként kihozni valami hangot.

    (#3) Borisz76 : az az Akai valami iszonyat jó megfelelő szalagokkal. Amúgy B101 van nekem is, de már csak úgy porosodik. :DDD
    Csak ugye ez már IC-s erősítős, a B100 még tranzisztoros volt.
    Képen linkelt B101-nek is jó szar a kuplungja, az a szalag irtó lazán van feltekerve.

    [ Szerkesztve ]

  • stevie w

    csendes tag

    válasz Borisz76 #1 üzenetére

    Szervusztok, a cégem analóg lemezjátszókkal és csöves erősítőkkel foglalkozik. Február végén nyílt napot tartunk (feltehetően egy szombati napon, és valahol Budapest belvárosában), ahol egy olcsóbb és egy drágább analóg rendszert lehet majd meghallgatni: Soulines lemezjátszók Jelco hangkarokkal és Audio Technica hangszedőkkel, Pointe erősítők, Triangle hangsugárzók.

    Akit érdekel az esemény, az írjon nekem az info@pointe.hu címre, vagy lájkolja be a Pointe FB oldalát:

    https://www.facebook.com/Pointe-cs%C3%B6ves-er%C5%91s%C3%ADt%C5%91k-392746970778795/?fref=ts

    Tavaly ilyen volt (akkor még analóg és digitális rendszereket mutattunk be):

    http://pointe.blog.hu/2014/03/02/positive_vibes

    www.pointe.hu: Pointe - csöves erősítők & Soulines - analóg lemezjátszók

Új hozzászólás Aktív témák