Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz zseko #428 üzenetére

    Jaja személyeskedés az megy. Sehol nem írtam bele ilyen dolgokat amiket itt belemagyaráztál a dolgaimba. Sem azt hogy az AMD driverek rosszak.Ezek a te gondoldataid amiket te nem olvastál tőlem. Az idézett mondataim után leírtad TE mit képzelsz beléjük ennyi. A világon az összes Pc szaksajtó ezzel foglakozik, meg tele van minden hírportál ezzel, miket produkált a driver.de próbálod valami féle NV támadásnak beállítani az egész dolgot, és a szokásos user errornak., meg megy harc az AMD féle vörös szemüvegen át, a hitháború ugye,. csak feleslegesen, mert tények ellen próbálsz meg sértegetéssel és vergődéssel harcolni.. na persze, még jó hogy te jobban tudod, mint sok ezer felhasználó, akinél probléma van, meg alegnevesebb hírportálok.
    És igen, nem kellene semmi hókusz pókusz ahhoz hogy egy driver működjön. Download, install, work.
    Az meg , hogy valakiket hibáztatsz mert feltesznek egy megjelent nem Béta drivert, kissé vicc kategória, mert ahelyett hogy magát a céget okolnád ez miatt , hogy ezt így kiadta, az usereket hibáztatod, akik feltették.Ez az igazi fanatizmus.

    Ha annyira AMD ellenes lennék, a 12 éves fiamnak nem 260 x kártyát vettem volna, hanem 750 TI-t Pénzem lett volna akár felső kategóriásra is, de úgy voltam vele próbáljuk meg újra az AMD vonalat nála. semmi probléma nem volt több mint1 év alatt egész eddig.
    Részemről lezártam mert nem értem miről akarsz meggyőzni, de nem kell engem semmiről.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák