Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KIRA\/NOVA

    aktív tag

    válasz #58450688 #407 üzenetére

    Majd felteszem a fagyi próbája az evés az tény hogy a 15.7.1-hez képest előre lépés de a 14.9-hez képest mármint én azt tapasztaltam hogy a játékaim többségében hol 5 hol 10fpst lassulást hozott és akkor még az nfsu2-őt el se indítottam ami a 15.7.1-el el se indult...
    De lehet hogy ez már annyira friss driver hogy a gcn 1.0-val nem is működik megfelelően....
    Még azt is sikerült megjátszani hogy feltettem a cirmost majd eszközkezelőben vissza lőttem a 14.9 drivert win7 alatt majd újra húztam a 14.9-teljes telepítőt rádobtam a cirmost és lett teljes Catalyst felületem a 15.11 cirmos-hoz.
    Ez utóbbi még csak hagyján de mintha azt olvastuk volna hogy nem fog .net keretrendszert használni a program ennek ellenére csak azt használja.
    A micro laggok meg a 14.9-ben nem tapasztaltam a 15.7.1 annyira elcseszett lett hogy a gta5 be be ugrott 20fps-re (szerintem az AMD csak a bolondját járatja velünk ebben a driver históriában) mintha arra játszana hogy frissebb karit vegyenek a népek....

    Gondolatok

    Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

Új hozzászólás Aktív témák