Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Allien #6310 üzenetére

    "Szoktátok használni az egy goldos "segítőket" (főleg ugye a javítás elkerülése a cél, vagy a dupla pénz)?"

    Szoktuk, de a cél a dupla FAME! Ilyen challengek esetén persze a szervizelés elkerülése a cél, de a legtöbb haszna a fame duplázásnak van szerintem. Többször mondtuk már, hogy egy idő után a pénz az jön, ha kell hanem, gyakorlatilag elkölteni sem lehet. Ezt alacsony szinten még nehezebb elképzelni, ott tényleg kellett a pénzért farmolni rendesen, de majd meglátod.

    Egy 10 körös LMP1-es LeMansnál viszont érdemes benyomni a fame duplázást, sőt, akkor is érdemes, ha éppen fame növelő nap van (70-80-100%) mert azt is duplázza. Én a pénz duplázót ilyenkor csak akkor szoktam ha épp ingyen van, de néha olyankor sem, mert elfelejtem.

    Challengek alatt ha kevés az idő, akkor célszerű a mechanikus srácra dobni 1 aranyat.
    Ezeknek semmilyen negatív hatása nincs egyébként.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Az 1019 goldos csomagot nekem is beadta az éjszaka miután beolvastam ide, hogy mik vannak. Igaz nem elsőre, hanem 1 vagy 2 verseny után. Én le is csaptam rá, ez eddig a legjobb deal amit dobott a játék.
    És az Agera R-t is bezsákoltam. Jól indult az év! :)

    BÚÉK!

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák