Hirdetés

Aktív témák

  • atollox

    csendes tag

    Szakmaiság, oh hogyne.

    Sok szakmai hsz-től még egy közösségi "most fingottam" benyögés is hasznosabb!

    Amikor beregisztráltam a site-ra hihetetlen lelkesedéssel kezdtem megismerkedni a fórummal. Belemerültem (volna) 1-1 alkatrészhez kapcsolódó témába, s rádöbbentem: csak a szóf.osás megy, ha 10-el elosztom a hozzászólások számát akkor kb. reális a vége.

    Egy példával alátámasztva: [link]

    Érdeklődésem miatt hoztam fel példának (mint leendő 7950/7970 tulaj).
    És mert szúrja a szemem az ilyen megnyilvánulás.

    10x annyi hozzászólást kell elolvasnom, hogy tények birtokába jussak mint külföldi fórumokon ahol információ-áradat fogadott.

    Köszönöm a "menj akkor a külföldi fórumokra"-féle "jótanácsokra" nincs szükségem. Megyek magamtól is ha nem lesz változás. Amit leírtam az tény, megmagyarázni lehet, de felesleges. Ok, kevés a moderátor; nem lehet ebben az óriási hozzászólás-rengetegben folyamatosan rendet vágni. Érvelnétek. Tévedés. De..lehet! Szankcionáljatok keményebben, egy szakmai topic az legyen tényleg szakmai.

    Igaz; alapjaiban más itt a szokás mint másutt. Ezen kellene fokozatosan változtatni.

    Neveljétek a népet, ennyi. Keményen, határozottan. De igazságosan. Majd megtanulják..

Aktív témák