Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz #65755648 #374 üzenetére

    Persze, minden esély megvan rá, hogy az NV nem tudja megverni az ati 5870X2-jét hardveresen akkor, ha feltételezzük, hogy az egész Fermi specifikáció egy kamu, mondjuk annak elég nagy de ettől még lehet, végtére is lehet nagyot is hazudni, de még ha így is lesz még az sem garancia semmire, mert a teljesítményt a hardver+szoftver egyvelege adja és mint korábban írtam nincsenek jó tapasztalataim GX2 vs X2 téren sajnos. Meglátjuk, a vak is aszonta, mindenesetre a december ahhoz ezért túl hamar itt lesz, hogy már most temessük az NV-t.

    (#391) Silenzio
    Szerintem fogyasztható a stílusom, ritkán vagyok alpári vagy hasonló. Elnézést kérek ha valaki miattam veszítené el az önuralmát és kettétörne a ceruza a kezében. :)
    Ami az SLI-CF történetet illeti olyan gondom még sosem volt, hogy emiatt ki kelljen hagynom egy játékot, amit kiszúrtam magamnak. Én csak COD-dal multizom a többi csak SP-ben érdekes így a többinél csak az a lényeg, hogy max grafikán +35FPS legyen, a COD részek meg imádják a 2 GPU-t, legalábbis nekem ez jött le, mindegyik ment mint a veszedelem.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák